Sentiment Analysis (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Time
az: Vaxt

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Bundle
az: Paket

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
