Sentiment Analysis (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Time
hi: समय

en: ID
hi: आईडी

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Bundle
hi: पोटली

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
