Sentiment Analysis (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Time
sk: Čas

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
