Sentiment Analysis (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Time
sr: Време

en: ID
sr: ИД

en: User ID
sr: ID корисника

en: Bundle
sr: Пакет

en: Placeholder
sr: Резервисано место
