SEO Analyzer (1.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: seconds
da: sekunder

en: characters
da: tegn

en: Percentage
da: Procent

en: Analysis
da: Analyse
