SEO Analyzer (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: seconds
gl: segundos

en: times
gl: veces

en: characters
gl: caracteres

en: Analysis
gl: Análise
