SEO Analyzer (1.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Frequency
nl: Frequentie

en: seconds
nl: seconden

en: times
nl: keer

en: characters
nl: tekens

en: Analysis
nl: Analyse
