SEO Analyzer (1.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: seconds
pl: sekundy

en: characters
pl: znaków

en: Percentage
pl: Procenty

en: Analysis
pl: Analiza

en: Meta description
pl: Opis meta
