SEO Analyzer (1.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Frequency
uk: Частота

en: seconds
uk: секунд(и)

en: times
uk: рази по

en: characters
uk: символів

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Analysis
uk: Аналіз

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем
