SEO Analyzer (1.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: characters
ar: الأحرف

en: Analysis
ar: التحليل
