SEO Analyzer (1.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Value
es: Valor

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: Frequency
es: Frecuencia

en: seconds
es: segundos

en: characters
es: caracteres

en: Percentage
es: Porcentaje

en: Analysis
es: Análisis

en: Meta description
es: Meta descripción
