SEO Analyzer (1.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Value
hi: मान

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: seconds
hi: क्षण

en: Analysis
hi: विश्लेषण

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन
