SEO Analyzer (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: characters
hy: նիշերը
