SEO Analyzer (1.0.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: characters
id: karakter

en: Percentage
id: Persentase

en: Analysis
id: Analisa
