SEO Analyzer (1.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: seconds
is: sekúndur

en: Percentage
is: Prósenta
