SEO Analyzer (1.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: characters
ka: სიმბოლოები
