SEO Analyzer (1.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: characters
mn: тэмдэгтүүд
