SEO Analyzer (1.0.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Frequency
sv: Frekvens

en: seconds
sv: sekunder

en: characters
sv: tecken

en: Percentage
sv: Procent

en: Analysis
sv: Analys

en: Meta description
sv: Beskrivning av Meta

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering
