SEO Analyzer (1.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: seconds
tr: saniye

en: characters
tr: karakterler

en: Percentage
tr: Yüzde

en: Analysis
tr: Analiz
