SEO Analyzer (1.0.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: seconds
hu: másodperc

en: times
hu: szor

en: characters
hu: karakterek

en: Percentage
hu: Százalék

en: Analysis
hu: Elemzés

en: Meta description
hu: Meta leírás
