SEO Analyzer (1.0.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Value
it: Valore

en: Description
it: Descrizione

en: Yes
it: Sì

en: seconds
it: secondi

en: characters
it: caratteri

en: Percentage
it: Percentuale

en: Analysis
it: Analisi
