SEO Analyzer (1.0.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Frequency
ja: 周期的

en: seconds
ja: 秒

en: characters
ja: 文字

en: Percentage
ja: パーセンテージ

en: Analysis
ja: 解析
