SEO Analyzer (1.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: characters
ta: எழுத்துகள்
