SEO Analyzer (1.0.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Frequency
vi: Tần suất

en: seconds
vi: giây

en: times
vi: lần

en: characters
vi: kí tự

en: Percentage
vi: Tỷ lệ

en: Analysis
vi: Phân tích
