SEO Analyzer (1.0.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Frequency
et: Sagedus

en: characters
et: tähemärgid

en: Analysis
et: Analüüs
