SEO Analyzer (1.0.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: Analysis
eu: Analisia
