SEO Analyzer (1.0.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Frequency
fi: Tiheys

en: seconds
fi: sekuntia

en: characters
fi: merkit

en: Analysis
fi: Analyysi
