SEO Analyzer (1.0.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: characters
km: តួអក្សរ
