SEO Analyzer (1.0.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: seconds
oc: segondas

en: characters
oc: caractèrs
