SEO Analyzer (1.0.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Frequency
pt: Frequência

en: seconds
pt: segundos

en: characters
pt: caracteres

en: Percentage
pt: Percentagem

en: Analysis
pt: Análise
