SEO Analyzer (1.0.3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Frequency
ru: Частота

en: seconds
ru: секунд

en: times
ru: умножить на

en: characters
ru: символов

en: Percentage
ru: Процент

en: Analysis
ru: Анализ

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация
