SEO Audit (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል
