SEO Audit (1.0.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Actions
ca: Accions

en: Download PDF
ca: Descarrega el PDF

en: View
ca: Mostra

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Found
ca: Trobat

en: Pending
ca: Pendent

en: Missing
ca: Perdut

en: Completed
ca: Completat

en: Status Code
ca: Codi d'estat
