SEO Audit (1.0.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Actions
cs: Akce

en: Download PDF
cs: Stáhnout PDF

en: View
cs: Zobrazit

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Missing
cs: Chybějící

en: Completed
cs: Dokončené

en: Download CSV
cs: Stáhnout CSV
