SEO Audit (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: View
cy: Gweld
