SEO Audit (1.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: View
el: Προβολή

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε
