SEO Audit (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Actions
eo: Agoj

en: View
eo: Vidu
