SEO Audit (1.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Download PDF
eu: PDF-a deskargatu

en: View
eu: Bista

en: Completed
eu: Osatuta
