SEO Audit (1.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Actions
he: פעולות

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Pending
he: ממתינות

en: Missing
he: חסר

en: Completed
he: נשלם
