SEO Audit (1.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Submit
hi: जमा करें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Requested
hi: अनुरोधित

en: View
hi: देखें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Found
hi: मिला

en: Missing
hi: लापता

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन
