SEO Audit (1.0.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Requested
hu: Igényelt

en: Download PDF
hu: PDF letöltése

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Page URL
hu: Oldal webcíme

en: Found
hu: Találat

en: Pending
hu: Függőben

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Status Code
hu: Állapotkód

en: Download CSV
hu: CSV letöltése
