SEO Audit (1.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Submit
it: Invia

en: Actions
it: Azioni

en: Download PDF
it: Scarica PDF

en: View
it: Visualizza

en: Found
it: Trovato

en: Pending
it: In sospeso

en: Missing
it: Mancante

en: Completed
it: Completato

en: Download CSV
it: Scarica CVS
