SEO Audit (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: View
kk: Қарау
