SEO Audit (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: View
ku: پیشاندان
