SEO Audit (1.0.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Actions
pl: Akcje

en: Requested
pl: Żądane

en: Download PDF
pl: Pobierz PDF

en: View
pl: Widok

en: Page URL
pl: URL strony

en: Found
pl: Znaleziono

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Missing
pl: Brakujące

en: Completed
pl: Zakończone

en: Notification Emails
pl: Emaile powiadomień
