SEO Audit (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: Actions
fa: عملکردها

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی
