SEO URLs (pretty URLs) (1.0.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Changed
oc: Modificat

en: About
oc: A prepaus

en: Canonical URL
oc: URL canonique
