SEO URLs (pretty URLs) (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: About
ps: په اړه
