SEO URLs (pretty URLs) (1.0.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: About
sq: Informacione
