SEO URLs (pretty URLs) (1.0.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
